Team

Home » Margrietschool » Team

We bieden de kinderen een rijke leeromgeving aan. Elke dag stimuleren we hen om het uiterste uit zichzelf te halen. Ook als team blijven we groeien door regelmatig bijscholing te volgen en expertises te ontwikkelen. Zo hebben we een rekenspecialist, hoogbegaafdheidspecialist, gedragspecialist en een taalspecialist. Zij krijgen ruimte ons te inspireren en mee te nemen in de nieuwste ontwikkelingen. Zo werken we met elkaar aan het hoogst haalbare voor elk kind.

Wouter van de Hoef

Directeur
Aanwezig op maandag - vrijdag
Woensdag afwezig.

wouter@mswa.nl

Marjolein Adams

Leerkracht groep 1/2B
Onderbouwcoördinator
Aanwezig op maandag - vrijdag

marjolein@mswa.nl

Willemien Beeuwkes

Leerkracht groep 6
Bovenbouwcoördinator
Aanwezig op maandag - donderdag

willemien@mswa.nl

Ellen Bouter

Intern Begeleider
Aanwezig op maandag, woensdag, donderdag

ellen@mswa.nl

Nariman Feraidounfar

Conciërge
Aanwezig op maandag - vrijdag

nariman@mswa.nl

Marjanne Heller

Leerkracht groep 8
Aanwezig op woensdag en donderdag

marjanne@mswa.nl

Roelien Jurgens

Leerkracht groep 7
Aanwezig op maandag - woensdag

roelien@mswa.nl

Willemijntje Klein

Leerkracht groep 5
Aanwezig op maandag - woensdag

willemijntje@mswa.nl

Paulina Koster

Leerkracht groep 7
Aanwezig op donderdag en vrijdag

paulina@mswa.nl

Cisca Mons

Leerkracht groep 1/2A
Aanwezig op maandag - vrijdag

cisca@mswa.nl

Peter Reitsema

Leerkracht groep 6
Aanwezig op woensdag - vrijdag

peter@mswa.nl

Daphne van de Wetering

Leerkracht groep 5
Aanwezig op maandag, donderdag, vrijdag

daphne@mswa.nl

Fabiënne van de Peppel

Onderwijsassistent
Alle groepen
Aanwezig maandag - vrijdag

fabienne@mswa.nl

Marianne van der Kar

Onderwijsassistent
Alle groepen
Aanwezig op maandag - vrijdag

marianne@mswa.nl

Bastiane van der Pauw

Leerkracht groep 4
Aanwezig op woensdag - vrijdag

bastiane@mswa.nl

Anja van Holland

Leerkracht groep 3: donderdag en vrijdag
Leerkracht groep 4: maandag en dinsdag

anja@mswa.nl

Nienke van Soest

Leerkracht groep 8
Aanwezig op maandag, dinsdag, vrijdag

nienke@mswa.nl

Corina Verhoeff

Leerkracht groep 3
Aanwezig op maandag - woensdag

corina@mswa.nl

Esther Wensink

Leerkracht groep 1/2B
Aanwezig op woensdag - vrijdag

esther@mswa.nl